Naktiniai klubaiNaktiniai klubai

AULA Blues club
Pilies g. 11, Vilnius
Telefonai: (8 5) 2687173
Faksas: (8 5) 2687173
El. paštas: info@bluesclub.lt
Nuotraukos
Darbo laikas
Interneto svetainė
http://www.bluesclub.lt
Prieš aštuonerius metus kavinėje “Žaltvykslė” (dabar restoranas „AULA“) Rubinas (Benas) Vainas buvo įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų „Brius“. Nors praėjo nemažai laiko, mintis atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas ir paskatino „AULA Blues Club“ sukūrimą. Šis muzikinis projektas apims tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką, kuriuos pristatyti bus skirta tam tikra savaitės diena ir tą dieną vykstantis koncertas ar renginys. Šie muzikiniai projektai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgę tikros, gyvos muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje.

„AULA Blues Club“ nėra paprastas muzikinis klubas, jo tikslas yra vienyti žmones, kurie jaučia aistrą klausytis, groti ar kitaip perteikti šiuos muzikinius žanrus. Bliuzo, džiazo ir roko gerbėjai turi galimybę diskutuoti, keistis informacija bei įvairia atributika bendraminčių kompanijoje, dalyvauti „AULA Blues Club“ organizuojamuose koncertuose bei renginiuose. Šiuose renginiuose bus skatinama ne tik muzikinė veikla, bet ir „Jazz art“, „Blues art“, „Rock art“ parodos, fotografijos, video.

Kadangi pirmiausia „AULA Blues Club“ yra bendraminčių klubas, visi nariai yra prašomi dalyvauti šio muzikinio klubo kūrime ir vystyme. Šioje svetainėjei siekiame palaikyti nuolatinį melomanų bendravimą, čia galėsite sekti ne tik „AULA Blues club“ naujienas, bet ir Lietuvos bei pasaulio muzikines aktualijas.

Taigi, nuo šiol pačioje Vilniaus širdyje (Pilies g. 11) įsikūręs restoranas „AULA“ bus ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta.Rašyti komentarą
Jūsų vardas

Komentaras
Kodas


Renginių kalendoriusRenginių kalendorius

P A T K Pe Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kontaktai:                                                 
info@vilniusbynight.lt
© Vilnius by Night 2009-2010

Reklamos klausimais:
reklama@vilniusbynight.lt